Fotopuzzle i gry – Dziś zamówienie, jutro wysyłka! Truck

Zaprojektuj teraz kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy z puzzlami

Opinie o produktach:
2 nastrojowe wzory kalendarzy
200 elementów, rozmieszczone odpowiednio w 24 okienkach
27 cm x 39 cm x 6 cm
opcjonalnie – ze słodyczami
od 119,00 zł
Przewidywana dostawa:
pon, 22.10.2018 – wto, 23.10.2018
Szczegóły produktu
Wskazówki & pomysły
Dodatki
Często zadawane pytania

Szczegóły produktu

Tegoroczny adwent będzie zupełnie inny. Postarasz się o to sam urozmaicając adwentową tradycję kalendarzem adwentowym z puzzlami. Nowość dostępna tylko u nas: 24 okienka wypełnione są elemenatmi puzzli z własnego zdjęcia, tak że każdego dnia ułożysz kolejny większy element całości. Z każdym dniem Twoje puzzle będą stawały się większe. I tak aż do Wigilli.

Czy istnieje coś fajniejszego niż puzzle, którego motywu się jeszcze nie zna? Dzieci ucieszą się tego tak samo jak krewni i przyjaciele. Nasze jedyne w swoim rodzaju kalendarze to idealny pomysł na niespodziankę i prawdziwa frajda z adwentu.

Radość każdego dnia z kolejnych odkrywanych elementów skraca czas oczekiwania na święta.

Kalendarze adwentowe z 200 elementami puzzli są dostępne za 119,00 zł – jeśli chcesz, oprócz elementów puzzli w okienkach znajdą się również słodycze. Do wyboru trzy rodzaje zestawów.

Dla osób w wieku

Od ok. 5 lat

Jak to działa?

 Tak to działa – krok 1
  1. Załaduj swoje wybrane zdjęcie
 Tak to działa – krok 2
  1. My wyprodukujemy Twoje fotopuzzle
 Tak to działa – krok 3
  1. ... i wypełnimy okienka w kalendarzu adwentowym 200 elementami puzzli

Wymiary kalendarza adwentowego

 Wymiary kalendarza adwentowego z puzzlami

Wymiary okienek kalendarza adwentowego

 Wymiary okienka kalendarza adwentowego

Wielkość elementów puzzli

 Wymiary pojedynczego elementu puzzli

Wymiary ułożonych puzzli

 Wielkość ułożonych puzzli

Porównanie wielkości

 Porównanie wielkości

Wyborne słodycze

Podczas zamawiania możesz wybrać opcję kalendarza ze słodyczami.

Słodycze do kalendarza adwentowego wybraliśmy dla Was spośród produktów premium następujących producentów:
 Lindt
 Haribo
 Ritter Sport
 Riegelein

I dlatego go polecamy …

Idealny prezent

Ten wyjątkowy kalendarz adwentowy znajdziesz tylko u nas. Jest bardziej oryginalny od tradycyjnego. Osobie obdarowanej osłodzisz nim czas oczekiwania na święta i zapunktujesz wspaniałą niespodzianką 24 grudnia.

Pasuje dla każdego

Mamy w ofercie wzór dziecięcy i neutralny w doskonałej jakości druku. Okienka łatwo się otwiera, nawet dzieciom nie sprawi to trudności. Ponieważ elementy puzzli sa stosunkowo duże, nadają się one zarówno dla dzieci, jak i osób starszych. Układanie puzzli to dobra zabawa, która usprawnia umysł i rozwija motorykę.

Niezwykle popularne już w zeszłym roku.

Każdego roku kalendarz jest dostępny w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Okienka można wypełnić dodatkowo własnymi drobiazgami. Na życzenie wyślemy w pakiecie odpowiednią ramkę.

Wskazówki & pomysły

  1. Czy wiesz, że w każdym okienku znajdują się puzzle, które leżą obok siebie? W ten sposób osoba obdarowana każdego dnia ułoży większy kawałek całości. Każdego dnia wyjmie z okienka 8 elementów, a w Wigilię 16. Adwent ma 24 dni, co daje 24 mini-puzzle.
  1. Podoba Ci się pomysł naszego kalendarza adwentowego z puzzlami, ale brakuje Ci świetngo pomysłu na odpowiedni motyw? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na projekt – niezależnie od tego, czy będzie to prezent dla dziecka, ukochanej/ ukochanego, dziadków czy przyjaciela. Oto 10 naszych najlepszych motywów na kalendarz adwentowy.
 Motyw: miłosna wiadomość

Chciał(a)byś podarować swojemu skarbowi coś specjalnego? Wykorzystaj do tego współne wspomnienie! Dodaj własny tekst i zdobądź serce ukochanej osoby (raz jeszcze)! A może się w ten sposób oświadczysz?

 Motyw: urlop

Szczególnie zimą z przyjemnością wspominamy swój ostatni wspólny urlop. Wybierz więc jako motyw kalendarza adwentowego jakieś zdjęcie z wakacji. W czasie adwentu z każdym dniem staje się bardziej jasne, o jaką scenę chodzi. Ach, jakie to piękne!

 Motyw: dziecko

Jeśli dopiero niedawno zostaliście rodzicami, Twój partner/ partnerka na pewno najbardziej ucieszy się z puzzli z wizerunkiem własnego dziecka. Także dziadkom sprawi radość układanie puzzli ze zdjęciem wnuka.

 Motyw: kupon

Nadal szukasz oryginalnego pomysłu na prezent albo chciałbyś komuś za coś podziękować? Zaproś ją/ go na weekend w SPA, na piknik albo koncert. Dzięki kuponowi w formie fotopuzzli radośc będzie jeszcze większa, a niespodzianka bardziej udana.

 Motyw: zwierzątko domowe

Zazwyczaj to nasze własne dzieci otrzymują od nas kalendarze adwentowe. Jednak z jakiego motywu najbardziej ucieszyłaby się córka lub syn? Może zdjęcie z domowym zwierzątkiem albo z najlepszym przyjacielem? Na pewno najlepiej sam znasz swoje dziecko

 Motyw: Boże Narodzenie

Nastrój świąteczny sprawisz też w klasyczny spoósb. Może zeszłoroczna choinka była wyjątkowo ładna? Może zbudowaliście bałwana? Zamów więc zdjęcie tego wspomnienia w formie 200 elementowych puzzli i ciesz się tym widokiem po raz kolejny.

 Motyw: zwierzątko domowe, nowy

Dla najlepszego przyjaciela człowieka honorowe miejsce znajdzie się w tym roku miejsce w … kalendarzu adwentowym. Nasza propozycja: najpierw niech osoba obdarowana ułożu zdjęcie, a w wigilijny wieczór nowy członek rodziny wyskoczy – już w realu- z opakowania na prezent!

 Motyw: rodzina

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza na świecie? Zawsze ładny motyw: zdjęcie z całą rodziną. W tym roku układane element po elemencie jako puzzle. Na pewno przyciągnie uwagę wszystkich!

 Motyw: szkolni przyjaciele

Także między przyjaciółmi ze szkoły kalendarze adwentowe są bardzo popularne. Wspólnych zdjęć masz na pewno wiele, np. z ostatniej wycieczki, imprezy sportowej albo szkolnego balu. Jedno jest pewne – Twój kolega z klasy czy studiów będzie zaskoczony.

 Motyw: koledzy z pracy

Z kolegami z pracy spędzamy sporą część naszego czasu. Dlaczego by nie wykorzystać wspólnego zdjęcia z ostatniego projektu do zrobienia kalendarza adwentowego? Małe prezenty podtrzymuja przyjaźń i umacniają ducha grupy.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Dodatki

Ramka
99,00 zł 85,00 zł
Klej do puzzli
25,00 zł 22,50 zł
Matę do puzzli
69,00 zł 62,10 zł

Często zadawane pytania

Jak stworzyć własny kalendarz adwentowy ze zdjecia?
Najpierw załaduj swoje wybrane zdjęcie. Następnie wybierz jeden z dwóch wzorów kalendarza adwentowego i, jeśli sobie życzysz, dodaj do zamówienia słodycze.
Czy mogę wybrać sobie swoje własne zdjęcie jako motyw kalendarza adwentowego na okładkę?
Niestety nie. Spersonalizować możesz jedynie motyw fotopuzzli.
Czy puzzelki z jednego okienka naprawdę wszystkie do siebie pasują?
W każdym okienku znajdują się puzzelki, które tworzą sensowną całość. W ten sposób każdego dnia adwentu powstaje spójny, większy kawałek motywu fotopuzzli.
Czy muszę wypełnić kalendarz słodyczami?
Nie, kalendarz może zamówić bez słodyczy, tylko z samymi puzzelkami.
Czy można umieścić w kalendarzu kilka zdjęć?
Nie. Ze względu na proces produkcyjny możliwe jest wykorzystanie tylko jednego zdjęcia.
Wszystkie ceny zawierają VAT, nie zawierają kosztów przesyłki