Dziś zamówienie, jutro wysyłka! Truck
Obsługa klienta od puzzleYOU.pl

Miła obsługa na całej linii

Chciałbyś nas poznać, masz pytania dotyczące zamówienia lub oferty? Pomaganie Tobie, to dla nas przyjemność. Zwróć się więc do nas mailowo lub telefonicznie. Na maile odpowiadamy w dni robocze zazwyczaj w ciągu kilku godzin. Acha – i odpowiemy na pewno na każdy mail. W razie pytań dotyczących zamówienia, przygotuj swój numer zamówienia (PPL-…). Dziękujemy!

Telefon kontaktowy
Telefon kontaktowy
22 873 82 71
E-Mail kontaktowy
E-Mail kontaktowy
Od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do 12:00.
w okresie świąteczno-noworocznym (od połowy listopada do połowy stycznia) odpowiadamy na maile, jeśli tylko to możliwe, również w godzinach wieczornych i w weekendy.

Inne możliwości kontaktowania się

Fax
Fax
+49 9602 / 94419-10
Adres
Adres
puzzle & play GmbH
Auf der Haide 2
92665 Altenstadt/WN
Niemcy
Rzeka  Waldnaab

Rzeka Waldnaab

Altenstadt w Europie

Altenstadt w Europie

Znajdujemy się w sercu Europy, w małym, sympatycznym miasteczku noszącym nazwę Altenstadt i leżącym nad rzeką Waldnaab. Nasza firma mieści się w wysoko rozwiniętej strefie przemysłowej oraz w sąsiedztwie pięknych lasów i dzikiej rzeki Waldnaab. Jeśli kiedyś wybierzecie się w podróż do Monachium albo Pragi (dwóch najpiękniejszych miast) , możecie sobie zrobić przerwę w naszej okolicy i zrelaksować się przy szumie rzeki i szeleście liści na drzewach, a jeśli przyjdzie Wam ochota, możecie wpaść również do nas na filiżankę kawy.

Wszystkie ceny zawierają VAT, nie zawierają kosztów przesyłki