Twoja własna gra Pamięć

Zaprojektuj teraz grę Pamięć

99,00 zł 85,00 zł
109,00 zł 97,00 zł
delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
pon., 25.10.2021 - wt., 26.10.2021

Gra Pamięć

Gra Pamięć
99,00 zł 85,00 zł
109,00 zł 97,00 zł
delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
pon., 25.10.2021 - wt., 26.10.2021
» Opinie o produktach:
(26)
4,96/5,0
card-layout
Powierzchnia kart do zaprojektowania
box-layout
Ze spersonalizowanym pudełkiem
card-stack
36 lub 72 karty (6 x 6cm)
delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
pon., 25.10.2021 - wt., 26.10.2021
Liczba kart
99,00 zł 85,00 zł
109,00 zł 97,00 zł
delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
pon., 25.10.2021 - wt., 26.10.2021

Szczegóły produktu

Jak zrobić grą w Pamięć wrażenie zarówno na dzieciach, jak i na dorosłych? To jasne - gra Pamięć z własnymi motywami to nie tylko oryginalny pomysł na prezent, lecz i wspaniała zabawa dla całej rodziny. Zaprojektu samodzielnie swoją grę Pamięć za pomocą kilku kliknięć myszką. Dwie kart mają zawsze ten sam motyw. Podczas gry chodzi o to, by zapamiętać kart i odnaleźć pary. Reguły gry są proste i zrozumiałe dla małych i dużych.

Odkryj na nowo swoje zdjęcia i baw się nimi

Zaprojektowane przez Ciebie karty Pamięć przedstawiają bliskich przyjaciół, śmieszne zwierzęta, miejsca albo budynki - wszystkie z Twoich prywatnych zbiorów. Dzięki temu szukanie identycznych kart jest szczególnie ciekawe. W ten sposób intensywnie zajmujesz się swoimi zdjęciami i wspominasz cudowne chwile. Gra Pamięć z własnym zdjęciami wymaga koncentracji i dobrej pamięci.

Kolory pudełka gry Pamięć

Pudełko gry Pamięć

Ładne i praktyczne jednocześnie: solidne pudełko do gry Pamięć to idealne miejsc do przechowywania kart. Dzięki niemu gra jest kompletna. Wydrukujemy nawet na pudełku Twój dowolny tekst. Jeśli zaprojektowane przez sibie karty chciałabyś komuś podarować, możesz użyć opakowania jako pudełka na prezenty. Już samo projektowanie sprawia frajdę!

Dla osób w wieku

od ok. 4-6 lat

Opakowanie

Kart do gry Pamięć na tekturowym arkuszu do samodzielnego wyłamywania. Arkusz znajduje się w pudełku do gry.

Potrzebne będą

18 lub 36 motywów 
Nie masz wystarczająco dużo zdjęć pod ręką? Przejdź tutaj „Wskazówki"

Gra Pamięć z własnymi zdjęciami
Gra Pamięć z własnymi zdjęciami

Dla osób w wieku

od ok. 4-6 lat

Opakowanie

Kart do gry Pamięć na tekturowym arkuszu do samodzielnego wyłamywania. Arkusz znajduje się w pudełku do gry.

Potrzebne będą

24 lub 36 motywów 
Nie masz wystarczająco dużo zdjęć pod ręką? Przejdź tutaj „Wskazówki"

Zalecana minimalna rozdzielczość zdjęć

Jakość wydruku kart Pamięć zależy w dużym stopniu od rozdzielczości Twoich zdjęć. Do kart Pamięć zaleca się format, który ma co najmniej 810 x 1070 pikseli.

Ważne: Pamiętaj o tym, by pobrane zdjęcie tak dopasować podczas projektowania, by twarze nie były poodcinane, a białe ramki nie były widoczne. Kliknij po prostu dwa razy na zdjęcie i wybierz odpowiedni jego fragment.
Zwróć uwagę na to, by zdjęcie było odpowiednio ostre, dobrze doświetlone, a kolory naturalne.

Wielkość pudełka

Wielkość pudełka gry Pamięć

Wielkośc kart Pamięć

Wielkość kart gry Pamięć

Tylna strona kart

Tylna strona kart Pamięć

Wskazówki & pomysły

Rady przed projektowaniem

 1. Stwórz grę Pamięć ze zdjęciami na jakiś konkretny temat na imprezę, wieczór kawalerski albo inne spacjalne okazje jak wesele, urodziny, Gwiazdka czy Walentynki. Zaskoczone spojrzenia gwarantowane! Inny dobry pomysł: gra Pamięć ze zdjęciami znanych twarzy jak rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i przyjaciele.
   
 2. Po załadowaniu zdjęć można edytować karty, klikając dwukrotnie na każde zdjęcie w podglądzie. Można na przykład uniknąć odcinania głów na kartach.
   
 3. Wybierając motywy określasz jednocześnie stopień trudności gry Pamięć. Pary kart z dużymi, jednokolorowymi powierzchniami w tle są łatwiejsze do rozpoznania niż te przedstawiające wielokolorowe, niespokojne motywy.
Gra Pamięć ze standardowymi motywami

Dobra cena - wskazówka

Chcielibyśmy, byś skorzystał z naszej oferty z 72 kart w super cenie. Od czasu do czasu zgłaszają się do nas jednak klienci, którym trudno jest znaleźć odpowiednią liczbę motywów we własnych zbiorach. Co wtedy?
Również zdjęcia np. muszli, zwierząt czy kwiatów nadają się na motyw kart. Przeszukaj swoje zbiory w poszukiwaniu standardowych motywów albo po prostu szybko wykonaj nowe zdjęcia. Przecież nie zawsze muszą to być ludzie czy twarze.

Strategie gry Pamięć

Strategie gry

 1. Nie odkrywaj kart przypadkowo, jak popadnie, lecz rząd po rzędzie. Inaczej, chcąc nie chcąc, odkryjesz kilkakrotnie te same karty i stracisz niepotrzebnie kolejkę nie odnalazłszy par.
 2. Zachowaj spokój. Przypominanie sobie czegoś w stresie jest trudne - dowiedziono tego naukowo. Tlen natomiast pobudza, a więc weź głęboki oddech i skoncentruj się.
 3. Graj powoli i nie próbuj dogonić tempa współzawodnika. Wówczas będziesz miał czas, by w pamięci przejrzeć zapamiętane już karty. Zwłaszcza dzieci często grają za szybko.
 4. Dokładnie uważaj, kiedy jest kolej na twojego przeciwnika. Często gracze skupiają się tylko wtedy na grze, gdy jest ich kolej.
 5. Nigdy nie odkrywaj dwóch nowych (nieznanych Ci) kart. Wtedy jedynie czysty przypadek może pomóc Ci odnaleźć parę.
 6. Lepiej: najpierw odkryć jedną (nieznaną) kartę, z nadzieją, ze zobaczy się kartę, której parę się już znalazło.

Warianty gry Pamięć

Gra Pamięć 36 kart

36 kart

Ostatni raz grałeś w memory(R)¹ już dość dawno temu? Wspaniale, w takim razie gra z 36 kartami będzie idealna dla Ciebie. Połacz przyjemność z zabawy z treningiem pamięci w swojej spersonalizowanej grze Pamięć. Szukaj par zdjęć - Twoje własne motywy uatrakcyjnią poszukiwania. Wariant z 36 kartami nadaje się doskonale na krótkie gry - na urlopie, na imprezie urodzinowej, zo zabrania na taras czy balkon.

Dla wszystkich miłośników treningu umysłu, którzy szukają zadań niezbyt łatwych i nie za trudnych, lecz na swoje możliwości. Dzieci trenują swoją pamięć szczególnie efektywnie, gdy szukają kart ze zdjęciami rodziny, przyjaciół albo swoich zwierzątek. Poza tym przy odkrywaniu i zakrywaniu kart ćwiczą motorykę. To samo dotyczy osób starszych.

Na marginesie: gra Pamięć z 36 kartami to udany prezent na urodziny, Gwiazdkę i wiele innych okazji.

Charakterystka:

Gra Pamięć 72 karty

72 karty

Jak grać, to grać. Prawdzi spece od gier pamięciowych grają najchętniej 72 kartami - stół musi więc być spory. Szukaj par kart, daj pożywkę swojej pamięci! Zwłaszcza w ponure albo zimne dni, miłośnicy gier i Pamięć grając 72 kartami będą w swoim żywiole.

Idealny prezent dla osób lubiących kombinować i zastanawiac się

Gra Pamięć z 72 kartami jest naszym cenowym zwycięzcą. Wskazówka: dorośli moga grać wszystkimi kartami, a kiedy kolej na dzieci, można po prostu usunąć kilka par - w ten sposób będzie łatwiej, a ty upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

Charakterystka:

Doświadczenia klientów

Opinie poniżej odnoszą się wyłącznie do zamawianego produktu i jego właściwości. Tylko klienci, którzy zamówili produkt rzeczywiście mogą dodać opinię.

Często zadawane pytania