Gra Pamięć ze zdjęć

» Opinie o produktach:
(80)
4,96/5,0
 • Powierzchnia kart do zaprojektowania
 • Ze spersonalizowanym pudełkiem
delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
śr., 24.07.2024 - czw., 25.07.2024
delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
śr., 24.07.2024 - czw., 25.07.2024
Liczba kart
delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
śr., 24.07.2024 - czw., 25.07.2024

Szczegóły produktu

Jak zrobić grą w Pamięć wrażenie zarówno na dzieciach, jak i na dorosłych? To jasne - gra Pamięć z własnymi motywami to nie tylko oryginalny pomysł na prezent, lecz i wspaniała zabawa dla całej rodziny. Zaprojektu samodzielnie swoją grę Pamięć za pomocą kilku kliknięć myszką. Dwie kart mają zawsze ten sam motyw. Podczas gry chodzi o to, by zapamiętać kart i odnaleźć pary. Reguły gry są proste i zrozumiałe dla małych i dużych.

Odkryj na nowo swoje zdjęcia i baw się nimi

Zaprojektowane przez Ciebie karty Pamięć przedstawiają bliskich przyjaciół, śmieszne zwierzęta, miejsca albo budynki - wszystkie z Twoich prywatnych zbiorów. Dzięki temu szukanie identycznych kart jest szczególnie ciekawe. W ten sposób intensywnie zajmujesz się swoimi zdjęciami i wspominasz cudowne chwile. Gra Pamięć z własnym zdjęciami wymaga koncentracji i dobrej pamięci.

Pudełko gry Pamięć

Ładne i praktyczne jednocześnie: solidne pudełko do gry Pamięć to idealne miejsc do przechowywania kart. Dzięki niemu gra jest kompletna. Wydrukujemy nawet na pudełku Twój dowolny tekst. Jeśli zaprojektowane przez sibie karty chciałabyś komuś podarować, możesz użyć opakowania jako pudełka na prezenty. Już samo projektowanie sprawia frajdę!

 • Spersonalizowany karton, bez dopłaty
 • Spersonalizowany tytuł
 • Dostępny w różnych kolorach
 • Dowolnie wybrana para kart jako motyw na pokrywce pudełka

Dla osób w wieku

od ok. 4-6 lat

Opakowanie

Kart do gry Pamięć na tekturowym arkuszu do samodzielnego wyłamywania. Arkusz znajduje się w pudełku do gry.

Potrzebne będą

18 lub 36 motywów 
Nie masz wystarczająco dużo zdjęć pod ręką? Przejdź tutaj.

Kolory pudełka gry Pamięć
Kolory pudełka gry Pamięć

Wielkość pudełka

Wielkość pudełka gry Pamięć

33,6 x 23,3 x 3,6 cm

Wielkośc kart Pamięć

Wielkość kart gry Pamięć

60 x 60 x 1,75 mm

Tylna strona kart

Tylna strona kart Pamięć
Wskazówki i pomysły

Wskazówki & pomysły

Zalecana minimalna rozdzielczość zdjęć

Jakość wydruku kart Pamięć zależy w dużym stopniu od rozdzielczości Twoich zdjęć. Do kart Pamięć zaleca się format, który ma co najmniej 810 x 810 pikseli.

Ważne: Pamiętaj o tym, by pobrane zdjęcie tak dopasować podczas projektowania, by twarze nie były poodcinane, a białe ramki nie były widoczne. Kliknij po prostu dwa razy na zdjęcie i wybierz odpowiedni jego fragment.
Zwróć uwagę na to, by zdjęcie było odpowiednio ostre, dobrze doświetlone, a kolory naturalne.

Dobra cena - wskazówka

Chcielibyśmy, byś skorzystał z naszej oferty z 72 kart w super cenie. Od czasu do czasu zgłaszają się do nas jednak klienci, którym trudno jest znaleźć odpowiednią liczbę motywów we własnych zbiorach. Co wtedy?
Również zdjęcia np. muszli, zwierząt czy kwiatów nadają się na motyw kart. Przeszukaj swoje zbiory w poszukiwaniu standardowych motywów albo po prostu szybko wykonaj nowe zdjęcia. Przecież nie zawsze muszą to być ludzie czy twarze.

Rady przed projektowaniem

 1. Stwórz grę Pamięć ze zdjęciami na jakiś konkretny temat na imprezę, wieczór kawalerski albo inne spacjalne okazje jak wesele, urodziny, Gwiazdka czy Walentynki.
   
 2. Po załadowaniu zdjęć można edytować karty, klikając dwukrotnie na każde zdjęcie w podglądzie. Można na przykład uniknąć odcinania głów na kartach.
   
 3. Po zaladowaniu swoich zdjęć możesz w opcji „ustawienia zdjęć" przyciąć zdjęcie. Dzięki temu unikniesz np. widoku obciętych głów na swoich kartach.
  Wybierając motywy określasz jednocześnie stopień trudności gry Pamięć. Pary kart z dużymi, jednokolorowymi powierzchniami w tle są łatwiejsze do rozpoznania niż te przedstawiające wielokolorowe, niespokojne motywy.
Strategie gry Pamięć

Strategie gry

 1. Nie odkrywaj kart przypadkowo, jak popadnie, lecz rząd po rzędzie. Inaczej, chcąc nie chcąc, odkryjesz kilkakrotnie te same karty i stracisz niepotrzebnie kolejkę nie odnalazłszy par.
 2. Zachowaj spokój. Przypominanie sobie czegoś w stresie jest trudne - dowiedziono tego naukowo. Tlen natomiast pobudza, a więc weź głęboki oddech i skoncentruj się.
 3. Graj powoli i nie próbuj dogonić tempa współzawodnika. Wówczas będziesz miał czas, by w pamięci przejrzeć zapamiętane już karty. Zwłaszcza dzieci często grają za szybko.
 4. Dokładnie uważaj, kiedy jest kolej na twojego przeciwnika. Często gracze skupiają się tylko wtedy na grze, gdy jest ich kolej.
 5. Nigdy nie odkrywaj dwóch nowych (nieznanych Ci) kart. Wtedy jedynie czysty przypadek może pomóc Ci odnaleźć parę.
 6. Lepiej: najpierw odkryć jedną (nieznaną) kartę, z nadzieją, ze zobaczy się kartę, której parę się już znalazło.

Warianty gry Pamięć

Gra Pamięć 36 kar

36 kart

Ostatni raz grałeś w memory®¹ już dość dawno temu? Wspaniale, w takim razie gra z 36 kartami będzie idealna dla Ciebie. Połacz przyjemność z zabawy z treningiem pamięci w swojej spersonalizowanej grze Pamięć. Szukaj par zdjęć - Twoje własne motywy uatrakcyjnią poszukiwania. Wariant z 36 kartami nadaje się doskonale na krótkie gry - na urlopie, na imprezie urodzinowej, zo zabrania na taras czy balkon.

Dla wszystkich miłośników treningu umysłu, którzy szukają zadań niezbyt łatwych i nie za trudnych, lecz na swoje możliwości. Dzieci trenują swoją pamięć szczególnie efektywnie, gdy szukają kart ze zdjęciami rodziny, przyjaciół albo swoich zwierzątek. Poza tym przy odkrywaniu i zakrywaniu kart ćwiczą motorykę. To samo dotyczy osób starszych.

Na marginesie: gra Pamięć z 36 kartami to udany prezent na urodziny, Gwiazdkę i wiele innych okazji.

Charakterystka:

 • Zabawne a zaraz bardzo wymagające
 • Stopień trudności: średni
 • Czynnik „ćwiczenie pamięci": średni
Gra Pamięć 72 kar

72 karty

Jak grać, to grać. Prawdzi spece od gier pamięciowych grają najchętniej 72 kartami - stół musi więc być spory. Szukaj par kart, daj pożywkę swojej pamięci! Zwłaszcza w ponure albo zimne dni, miłośnicy gier i Pamięć grając 72 kartami będą w swoim żywiole.

Idealny prezent dla osób lubiących kombinować i zastanawiac się

Gra Pamięć z 72 kartami jest naszym cenowym zwycięzcą. Wskazówka: dorośli moga grać wszystkimi kartami, a kiedy kolej na dzieci, można po prostu usunąć kilka par - w ten sposób będzie łatwiej, a ty upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

 

Charakterystka:

 • Pobudza i jest wyzwaniem
 • Stopień trudności: wysoki
 • Czynnik „ćwiczenie pamięci": wysoki

Doświadczenia klientów

Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

spersonalizowanej gry Pamięć

Drukowanie spersonalizowanej gry Pamięć

Ta gra pamięciowa jest jedną z najbardziej znanych spośród gier i już od ponad 50 lat na rynku. Zwykle na parach kart widoczne są zwierzęta, samochody, postaci z kreskówek albo znane miejsca. U nas możesz sam zrobić swoją własną grę Pamięć. Twoje pomysły - Twoja gra. Zostań autorem gry wybierając własne motywy obrazków.

To bardzo proste i trwa tylko kilka minut: projekt karty do gry i pudełka, widok w 3D, podanie danych adresowych i sposobu płatności, podgląd i wiążące zamówienie. Po tym my drukujemy grę Pamięć według Twojego projektu. I nie zapomnij – spersonalizowana gra Pamięć jest idealnym prezentem dla małych i dużych, dla starszych i młodszych!

Spersonalizowane karty

Czym wyróżnia się nasza spersonalizowana gra Pamięć od innych?

 • Spersonalizowane karty do gry z własnymi motywami to jedno, ale jeszcze większą wartość nada Twojej grze Pamięć spersonalizowane pudełko. Zamawiasz u nas nie tylko własną grę, ale i projektujesz karton, w którym będziesz przechowywać karty do niej. Nie wątpliwej jakości woreczki, nie oklejone naklejkami puszki czy pudełka, ale bezpośrednio odrukowany, solidny karton – taki jakie widujesz na półkach w sklepach z zabawkami.
 • 15 lat gwarancji : Masz być zadowolony ze swojej samodzielnie zaprojektowanej gry Pamięć bez żadnych kompromisów, również po wielu latach. Na Twoją opinię o naszym produkcie wpłynie obok czasu dostawy i ceny na pewno również jego jakość. Karty Pamięć o wielkości 6 x 6 cm są większe od innych i dlatego wyjątkowo dobrze nadają się do gry. Materiał, z którego są wykonane, to wysokiej jakości karton, tłoczony na brzegach, dlatego jego lekko zaokrąglone kanty są szczególnie przyjemne w dotyku. Nasza 15-letnia gwarancja obejmuje trwałość druku, kartonu i kaszerowania.