puzzleYOU.pl - o nas

O nas

puzzleYOU.pl jest znakiem towarowym firmy puzzle & play GmbH. puzzle & play ma swoją siedzibę w bawarskim Altenstadt an der Waldnaab. Stąd personel troszczy się o stronę internetową www.puzzleYOU.pl oraz przede wszystkim o swoich klientów.

Inicjatywa produkowania własnych fotopuzzli po niskiej cenie, a zarazem o wysokiej jakości powstała dzięki platformie puzzlekatalog.de, która działa także dzięki puzzle & play GmbH.

Często stawiane przez klientów pytania gdzie można wykonać 1000 elementowe puzzle z własnego zdjęcia oraz po korzystnej cenie spowodowały,że Franz Trescher dyrektor puzzle play wraz z kolegami rozwinęli nowy proces produkcji gwarantujący najwyższą jakość oraz dostępne ceny. Cały proces produkcji puzzli odbywa się w Niemczech.

Motywy puzzli są wykonywane najnowszą dygitalną technologią druku, następnie nanoszone na prawdziwą tekturę puzlową o grubości 2,2 mm.W celu ochrony puzzli przed odciśnięciami dłoni, zadrapaniami oraz wyblaknięciem na motyw puzzli zostaje naklejona dodatkowa folia ochronna.Gotowe puzzle zapakowane w chroniącym je woreczku foliowym zostają umieszczone w kartoniku, który jest wykonany z taką samą starannością jak puzzle. Obok produkcji puzzli bardzo ważnym elementem był także rozwój wzorów na pudełka do puzzli. Dzięki temu klient ma możliwość wykreować online nie tylko swoje osobiste puzzle ale także indywidualne pudełko do puzzli. Po ukończeniu przygotowań w kwietniu 2009 roku ruszyło puzzle & play ze swoją stroną internetową fotopuzzle.de oraz z 1000 elementowymi puzzlami do produkcji.

Naszy produkty

Osobiste fotoprodukty z 48, 100, 200, 500, 1000 i 2000 elementów i gra Pamięć ze zdjęciami. Indywidualnie wykreowane pudełka do puzzli, na które klient ma możliwość osobiście wybrać wzór oraz nadać tytuł albo dedykację.

Nasze fotoprodukty są idealnym upominkiem na każdą okazję-na urodziny, na ślub, na święta jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc, czy też okazanie miłego gestu bliskiej nam osobie!

Jako idealne wykończenie do puzzli oferujemy także szlachetne ramki aluminiowe w kolorze srebrnym, dzięki którym Twoje puzzle nabiorą wyjątkowego uroku.