Dziś zamówienie, jutro wysyłka! Truck
Zaprojektuj Twoje osobiste puzzle – O puzzleYOU

O nas

puzzleYOU.pl jest znakiem towarowym firmy puzzle & play GmbH. puzzle & play ma swoją siedzibę w bawarskim Altenstadt an der Waldnaab. Stąd zespół składający się z ponad 30 pracowników troszczy się o swoich klientów.

Oferta najróżniejszych standardowych motywów puzzle jest wręcz nieograniczona, ale prawdziwie własne puzzle, z własnych zdjęć, do tego w przystępnej cenie, było dotychczas absolutnym novum. Dlatego Franz Trescher, prezes puzzle&play GmbH, oraz jego współpracownicy wzięli inicjatywę w swoje ręce i przygotowali nowy proces produkcyjny, który gwarantuje nie tylko atrakcyjna cenę, ale również najwyższą jakość.

Motywy puzzli są wykonywane najnowszą dygitalną technologią druku, następnie nanoszone na prawdziwą tekturę puzlową o grubości 2,2 mm.W celu ochrony puzzli przed odciśnięciami dłoni, zadrapaniami oraz wyblaknięciem na motyw puzzli zostaje naklejona dodatkowa folia ochronna.Gotowe puzzle zapakowane w chroniącym je woreczku foliowym zostają umieszczone w kartoniku, który jest wykonany z taką samą starannością jak puzzle. Obok produkcji puzzli bardzo ważnym elementem był także rozwój wzorów na pudełka do puzzli. Dzięki temu klient ma możliwość wykreować online nie tylko swoje osobiste puzzle ale także indywidualne pudełko do puzzli. Po ukończeniu przygotowań w kwietniu 2009 roku ruszyło puzzle & play ze swoją stroną internetową fotopuzzle.de oraz z 1000 elementowymi puzzlami do produkcji.


Naszy produkty

Osobiste fotoprodukty z 100, 200, 500, 1000 i 2000 elementów oraz puzzle w formie serca z 600 elementami i gra Pamięć ze zdjęciami. Indywidualnie wykreowane pudełka do puzzli, na które klient ma możliwość osobiście wybrać wzór oraz nadać tytuł albo dedykację.

Nasze fotoprodukty są idealnym upominkiem na każdą okazję-na urodziny, na ślub, na święta jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc, czy też okazanie miłego gestu bliskiej nam osobie!

Jako idealne wykończenie do puzzli oferujemy także szlachetne ramki aluminiowe w kolorze srebrnym, dzięki którym Twoje puzzle nabiorą wyjątkowego uroku.

Wszystkie ceny zawierają VAT, nie zawierają kosztów przesyłki