Rama do puzzli

Ramki do fotopuzzli - Twoje puzzle stylowo wyeksponowane na ścianie

Wybierz ramę do puzzli

delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
śr., 24.07.2024 - czw., 25.07.2024
Rama do puzzli

Wybierz ramę do puzzli

delivery-time-truck
Przewidywana dostawa:
śr., 24.07.2024 - czw., 25.07.2024

Rama do puzzli - Twoje fotopuzzle będą w niej jeszcze piękniejsze

Znasz to? Ostatni puzzle już ułożony, a Ty pękasz z dumy z efektu. Tylko co dalej? Ukoronowaniem Twojego układania może być dekoracyjna rama do puzzli. To zdecydowanie lepszy pomysł niż burzenie obrazka i chowanie puzzli z powrotem do pudełka. Po prostu powieś swoje fotopuzzle na ścianie. Twój ulubiony motyw za szkłem będzie na pewno niebanalnym elementem dekoracyjnym.

Przyzwyczaj się do ciekawskich spojrzeń - nasze ramy do puzzli w szlachetnym srebrnym kolorze wyglądają po prostu powalająco. Wspaniałe detale takie jak profil i haczyki do zawieszania nadają ramom zdecydowany wygląd. Stylowy design, intuicyjny montaż i wykonanie na najwyższym poziomie czynią z nich perfekcyjny dodatek do Twoich fotopuzzli.

Ramka do puzzli fotograficznych; szczegółowy kąt widzenia

Wybierz swoją ramę do puzzli:

Dlaczego Ty potrzebujesz ramy do puzzli?

Kiedy po raz pierwszy zobaczysz fotopuzzle w ramie wiszące na ścianie, zrozumiesz, dlaczego ramy sa tak lubiane. To połączenie szyku i elegancji z dość ekstrawanckim produktem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób ceniących styl dekoruje nimi swoje mieszkania - nie ma chyba bardziej zindywidualizowanej dekoracji.

Ale to dopiero początek. Są też bardziej pragmatyczne ku temu powody. Układanie puzzli to cudowne zajęcie w wolnym czasie. Często mija wiele godzin zanim fotopuzzle z trudem zostaną ułożone. Jasne więc jest, że nikt nie chce zaraz po ukończeniu swojego dzieła burzyć go i chować do pudełka. Rozwiązaniem jest wtedy gustowna i praktyczna rama.

Szczelna ochrona puzzli przed kurzem, bezpieczne transportowanie ich z A do B albo możliwość powieszenia na ścianie bez wcześniejszego ich sklejania - oto powody, dla ktorych warto mieć ramę do puzzli.

Wyobraź sobie, że dostajesz w prezencie puzzle ze swoim ulubionym zdjęciem. Ale to nie wszystko. Niedługo potem otrzymujesz jeszcze idealnie dopasowaną do nich ramę, która dopełni dzieła. Możemy szczerze polecić ramę do puzzli jako oryginalny pomysł na prezent. Nie tylko dzieci ucieszą się, gdy ułożone przez nich puzzle ozdobią ściany ich pokoju. Takze dorośli miłośnicy puzzle docenią ramę do puzzli jako wyjątkowy i osobisty prezent.

fotoprezenty rama

Zalety

 •  Idealne dopasowanie do Twoich fotopuzzli i zwiększenie ich wartości
 •  Specjalne wykonanie co do milimetra
 •  Optymalna ochrona, solidne mocowanie, szczelna ochrona przed kurzem dzięki stabilnej tylnej ściance i szklanemu frontowi
 •  Brak śladów zużycia, nawet przy częstej wymianie puzzli
 •  Przeznaczone do wielokrotnego użytku (jeżeli nie użyto kleju)
 •  Opakowanie chroniące przed stłuczeniem
 •  Wygodne zamówienie, od razu z puzzlami

Jakość ma przyszłość

Nasze ramy do puzzli pasują tak doskonale do fotopuzzli, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o nich. Niektórych rzeczy nie widzi się od pierwszego wejrzenia, ale gdy się lepiej przyjrzysz, zauważysz, że ta wyjątkowa rama do fotopuzzli to rezultat dobrze przemyślanego projektu i pracy.

Ramka do puzzli fotograficznych; szczegółowy kąt widzenia

Aluminiowa rama

 • Stabilna komórkowa forma profilu
 • Opatentowany system zapięć
 • Prosty montaż
Tylna ścianka ramy & haczyki

Tylna ścianka ramy & haczyki

 • MDF klasa emisji E1
 • Precyzyjnie wykonana i stabilna
 • Zamontowane haczyki umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie
Ramka do puzzli fotograficznych; szczegółowy kąt widzenia

Aluminiowa rama

 • Stabilna komórkowa forma profilu
 • Opatentowany system zapięć
 • Prosty montaż
Tylna ścianka ramy & haczyki

Tylna ścianka ramy & haczyki

 • MDF klasa emisji E1
 • Precyzyjnie wykonana i stabilna
 • Zamontowane haczyki umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie
Pudełko transportowe ze zdjęciem

Żeby Twój unikat dotarł do Ciebie bez szwanku

Wysyłka oznacza dla nas najpierw pakowanie, optymalne pakowanie. Jest to niezbędne, abyś był zadowolny z zakupu. Mówiąc konkretnie: towar musi dotrzeć do Ciebie bez szwanku.

Pakowanie jest szczególnie trudne, jeśli, jak w przypadku naszej ramy, mamy do czynienia ze szkłem. Dobra wiadomość: udało nam się stworzyć specjalne kartony, które dokonale zabezpieczają towar.

I mówimy to nie tylko my, ale przede wszystkim nasi klienci z całego świata. Używamy tektury dwuwarstwowej falistej, a przy ramach do puzzli z 2000 elementów tektury falistej BC 2.70, przy wszystkich innych EB 230. Jeszcze jedna dobra wiadomość: wysyłamy nasze produkty w opakowaniach ekologicznych. Jeśli mimo wszystko doszłoby do uszkodzenia w transporcie, wysyłamy bezpłatnie nową ramę.

Wskazówki & pomysły

Wskazówki & pomysły

 • Instrukcja - tak włożysz swoje fotopuzzle w ramę
  tak włożysz swoje fotopuzzle w ramę

  Wiszące na ścianie puzzle w ramce to świetny pomysł dekoracyjny. Nieważne, czy liczą one 48, 100, 200, 500, 1000 czy 2000 elementów, mamy odpowiednią ramę w tym samym kształcie. Cechy poszczególnych wariantów puzzli wymagają różnych rodzajów ram.

  W celu lepszego rozeznania zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje:

 • Jak odpowiednio zawiesić ramę do puzzli?
  Narzędzie do ramek do zdjęć

  Zawieszenie ramy do puzzli to nic trudnego, pod warunkiem, że weźmiesz pod uwagę kilka punktów. Bardzo ważne: fotopuzzle muszą na koniec wisieć prosto i pewnie. Potrzebujesz w tym celu: ołówek, miarę, gwoździe, młotek i poziomnicę.

  Przed zawieszeniem ramy poproś kogoś, by przyłożył ją do wybranego miejsca na ścianie, abyś mógł przyjrzeć się z pewnej odległości. Kwestia wysokości jest sprawą gustu. W galeriach obrazy wiszą np. tak, by środek motywu znajdował się trochę poniżej wysokości oczu. Przed powieszeniem weź również pod uwagę istniejące już w pomieszczeniu kanty (drzwi, okna, regały), aby osiągnąć dobre wrażenie ogólne.

  Następnie zaznacz ołówkiem na ścianie środek górnej krawędzi ramy. Odległość między górną krawędzią a haczykiem z tyłu ramy mierzymy w dół, licząc od zaznaczonego punktu. W tym miejscu wbijamy gwóźdź. Zwykle wystarcza solidny gwóźdź stalowy. Przybij go pod kątem 45 stopni do ściany. Jeśli ściana jest bardzo porowata, lepiej użyć kołka rozporowego. Kołek rozporowy w rozmiarze 6 przy użyciu wiertła 6 powinien wystarczyć.

  Aby prosto zawiesić puzzle w ramie, użyj poziomnicy. Przyłoż ją do górnej krawędzi ramy i tak ustaw, by pęcherzyk powietrza znalazł się dokładnie na środku.

Inne akcesoria

Inne akcesoria kleju

Po układaniu czas na klejenie. Nasz klej do puzzli chroni ułożony przez Ciebie motyw i trwale konserwuje puzzle. Dzięki niemu nie zgubisz ani jednego elementu.

mat

Zostawianie nieskończonych puzzli na stole albo przenoszenie ich po mieszkaniu na nieporęcznej podkładce to już przeszłość. Nasza mata do puzzli to najlepsze rozwiązanie tego problemu.