Własna produkcja

Własna produkcja

Twoje puzzle i Twoja radość z nich są dla nas priorytetem, dlatego przykładamy ogromna wagę do jakości wykonania. W odniesieniu do naszych produktów możemy obiecać największy wybór w najwyższej jakości. Każdego dnia pracujemy nad tym, a nasza strategia opiera się na własnej produkcji wyrobów Premium. Tylko w taki sposób możemy od samego początku decydować o poziomie jakości naszych unikatów, co łatwo sprawdzić układając nasze puzzle. Mamy co do tego taką pewność, że udzielamy 15-letniej gwarancji. Innym gwarantem Twojego zadowolenia są nasi zaangażowani współpracownicy, którzy z niezwykłą troską dbają o zachowanie jak najwyższych standardów – od etapu projektowania, poprzez proces wytwórczy aż po zapewnianie jakości i wysyłkę.

Unikalne puzzle ze zdjęciami
Projektowanie wyrobów

Projektowanie wyrobów

Każdy produkt zaczyna się od pomysłu. Projektujemy i wytwarzamy nowe produkty albo rozwijamy już istniejące. Naszymi stałymi priorytetami są potrzeby naszych klientów oraz rozpoznawanie trendów rynkowych. Również tutaj ważną rolę odgrywa własna produkcja. Tylko dzięki temu możemy wystarczająco szybko reagować na zmieniające się warunki ramowe. 
Za realizację nowych pomysłów odpowiedzialny jest nasz team składający się z menadżerów projektowania, projektantów i menadżerów jakości. Przy definiowaniu cech produktów kładziemy nacisk na wygląd, wrażenia dotykowe i trwałość. Pod uwagę brana jest również międzynarodowa specyfika i oczekiwania, ponieważ wysyłamy nasze produkty do 19 krajów europejskich, Kanady i USA.
 

Proces produkcji

Produkowanie puzzli nie jest tak łatwe jak się może wydawać. Wymaga sporej wiedzy o właściwościach i przetwórstwie tektury, papieru i klejów. Zwłaszcza odpowienia temperatura otoczenia i wilgotność powietrza jako główne czynniki decydujące o sukcesie nie zawsze są łatwe do uzyskania w praktyce.  
Poza tym nowoczesny druk cyfrowy i ręcznie wykonane urządzenia do wytłaczania przyczyniają się do tego, by nawet po latach nasze puzzle dawały wiele radości.
Ale właściwie jak to się dzieje, że z twojego zdjęcia powstają fotpuzzle? Najpierw drukujemy Twój motyw na specjalnym papierze fotograficznym. Następnie przyklejamy do niego specjalnie zaprojektowaną tekturę do puzzli. Podczas procesu wytłaczania pojedyncze elementy puzzli wybijane są przy użyciu ciężaru o masie ponad tony. Specjalna maszyna wykrawająca tnie Twoje puzzle na pojedyncze elementy. Na sam koniec robi się romantycznie – podczas „zaślubin” łączymy luźne puzzle ze spersonalizowanym pudełkiem wyprodukowanym dla Ciebie w oddzielnym paśmie produkcyjnym.

Wydrukuj puzzle ze zdjęciami Zoom
Wykrawanie puzzli fotograficznych Zoom
Demontaż fotopuzzli Zoom
Łączenie puzzli z pudełkiem Zoom

Pakowanie i logistyka

Również podczas wysyłki przekazujemy Twój foto-unikat w najlepsze ręce, ponieważ proces ten także ma coś wspólnego z jakością. Szkoda by było, gdyby nasze produkty, które pomyślnie przeszły kontrolę jakości miały na ostatniej prostej nie przejść bez szwanku.
Tworzymy opakowania bezpieczne i przyjazne dla środowiska, za każdym razem optymalnie dostosowane do potrzeb danego produktu. Dodatkowo każda pojedyncza wysyłka jest przez nas ubezpieczona. Dla Ciebie oznacza to, że w przypadku uszkodzenia bądź zaginięcia podczas transportu, otrzymasz od nas nowy produkt za darmo. Ponadto  stale pracujemy nad optymalizacją rotacji towarów. Nasz cel – z hali produkcyjnej bezpośrednio do Ciebie. Umożliwia to krótki czas dostawy.

Przycinanie form / wykrawanie nadruków do pudełek z puzzlami i grami Zoom
Magazyn wysokiego składowania na paczkowane ramki do puzzli Zoom
Ukończone łamigłówki na pasie startowym w logistyce spedycyjnej Zoom
Przechowywanie gotowych, dziurkowanych motywów puzzli Zoom
Całkowicie podziurkowane i zapakowane fotopuzzle na przenośniku taśmowym Zoom
Motywy puzzli laminowane na kartonie puzzli Zoom
Prefabrykowane podstawy pudełek do puzzli i gier Zoom
motyw dziurkowanej puzzli w drodze do rozpadającej się jednostki Zoom
System drukowania Xeikon Zoom
Narzędzie do dziurkowania puzzli Zoom