Wysoka jakość puzzli to super zabawa podczas układania

Premium puzzle od puzzleYOU

Wysoka jakość puzzli to super zabawa podczas układania

Wysoka jakość puzzli to super zabawa podczas układania

Premium puzzle od puzzleYOU

Nasza misja to jednocześnie obietnica dotycząca naszych produktów: największy wybór w najlepszej jakości. Całkowicie oddaliśmy się tematowi puzzli, a to, że z każdymi puzzlami chcemy stawać się coraz lepsi, ma swój powód. Słusznie stawiacie wysokie wymagania co do naszych produktów. W końcu zaprojektowaliście je z własnych zdjęć i chcecie Wasze unikaty podarować komuś bliskiemu. Chcemy sprostać tym wymaganiom poprzez profesjonalne wykonanie puzzli i miłość do detali.

Wysoka jakość puzzli
Wysoka jakość puzzli

Fotopuzzle z 15-letnią gwarancją

Słyszałeś już o naszej 15-letniej gwarancji? Nasza obietnica wysokiej jakości obejmuje trwałość druku, tektury i kaszerowanie. Zdeklarowany cel: nasz klient ma być bez kompromisów zadowolony z wykonanych przez nas puzzli – również po wielu latach.

Najlepsza jakość puzzli własnej produkcji

Obietnice i gwarancje można dawać tylko wtedy, gdy samemu jest się o nich przekonanym. A my jesteśmy. W ciągu wielu lat przyswajaliśmy sobie ekspercką wiedzę, aby jako producent Premium móc kształtować rynek fotopuzzli. Decyzja o stworzeniu okazała się tu kluczowa.

własnej produkcji

Perfekcyjne puzzle dzięki precyzyjnemu wykrawaniu

Gwarantem rozrywki na najwyższym poziomie podczas układania puzzli jest optymalne wykrawanie. U nas siła ręcznie wykonanych noży do sztancowania jest idealnie dopasowana do mocy tektury do puzzli. Ogólnie rzecz biorąc: delikatne narzędzia do wykrawania i mocna tektura zapewniają wysoką jakość. Stworzenie idealnego stosunku między nimi to wielka sztuka i w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu milimetrowa praca. Efekt: elementy puzzle z jednej strony układają się dziecinnie łatwo, a z drugiej bardzo dobrze się ze sobą trzymają. Noski puzzli perfekcyjnie wchodzą w siebie nawzajem. Wielowariantowe wykrawanie to dodatkowo prawdziwa przyjemność z układania puzzli.

Wysoka jakość puzzli to super zabawa podczas układania
Puzzle z tektury Premium od puzzleYOU
Szlachetna powierzchnia puzzli
Kontrola końcowa
Tektura Premium do puzzli

Tektura Premium do puzzli

Do produkcji używamy wysoko wartościowej, mocnej tektury o grubości 2,2 mm. Czyni to Twoje puzzle wyjątkowo stabilnymi i trwałymi, a radość z nich pozostaje niezmienna nawet po wielokrotnym układaniu. Poszczególne elementy bez problemu przetrwają najbardziej intensywną zabawę w dziecięcych rękach. Przy stosowanych materiałach zwracamy uwagę nie tylko na najwyższą jakość, ale i na środowisko naturalne. Na zdjęciu widać po lewej tzw. puzzle z dyskontu, z tektury o grubości 1,5 mm, a obok, po prawej, dla porównania puzzle Premium od puzzleYOU.

Szlachetna powierzchnia

Szlachetna powierzchnia

Nasze fotopuzzle odznaczają się matową, nieodbijającą światła powierzchnią motywu. Dzięki niej puzzle wyglądają wyjątkowo szlachetnie. Układania nie zakłócą odbite refleksy, nawet przy bezpośrednim dopływie światła, czy to zimą przy świetle świec czy latem na tarasie lub balkonie. Zastosowany w puzzlach specjalny papier sprawia, że są one bardzo przyjemne w dotyku.

Surowa kontrola końcowa

Surowa kontrola końcowa

Wszystkie fotopuzzle przechodzą surową kontrolę. Dopiero, gdy spełniają nasze wymagania, mogą opuścić linię produkcyjną. Każde fotopuzzle sprawdzane są skrupulatnie po wyprodukowaniu, ponieważ Twoja radość z udanego prezentu jest naszym motorem napędowym. I to każdego dnia! Sprawdzane są przede wszystkim:

 • Wydruk motywu puzzli
 • Kaszerowanie motywu na tekturze puzzli
 • Wykrawanie puzzli
 • Druk i kaszerowanie pudełe

Porównywanie jakości puzzli

Fani puzzli bardzo dokładnie opisują na forach i blogach, jakie wymagania stawiają puzzlom wysokiej jakości: pojedyncze puzzle powinny pasować do siebie tylko w odpowiednich miejscach i muszą być dokładnie, do końca wykrojone, tak by nie było żadnych miejsc, gdzie się łączą z innymi.
Raz ułożone powinny się jednak tak trzymać z innymi, by można było przesuwać częściowo ułożony motyw na macie do puzzli. Oczekuje się, że w woreczku znajdzie się mało pyłu wynikającego z procesu produkcji, a kształt elementów powinien być różny, aby stopień trudności układania nie był zbyt wysoki. W niezależnym teście sprawdza się gruntownie ofertę różnych producentów. puzzleyou.pl zdało ten egzamin z oceną „bardzo dobry“.

Jakość puzzli od puzzleYOU

 •  Własna produkcja puzzli
 • Precyzyjne wykrawanie
 •  Mocna, gruba na 2,2 mm tektura puzzli
 •  Wyjątkowość i mocne połączenie puzzli
 •  Nowoczesny druk cyfrowy
 •  Systematyczne kontrole jakości
 •  Zachowanie normy bezpieczeństwa zabawek DIN-EN 71 pod kątem szkodliwości tworzyw  
 • 15 lat gwarancji
zrównoważony

Dla naszej ekipy z puzzleYOU ochrona środowiska & zrównoważony rozwój są bardzo ważne, dlatego też zrobiliśmy krok w kierunku „bardziej zielonej“ przyszłości. Rezygnując z pakowania pudełek z folię możemy rocznie zaoszczędzić kilka ton plastiku i dzięki temu działać w sposób bardziej zrównoważony. Umożliwia nam to nowy sposób zamykania za pomocą małych etykietek znajdujących się po bokach pudełka.

Poza tym nasze pudełka, jak i elementy puzzli mają teraz specjalną warstwę wierzchnią, która czyni je bardziej wytrzymałymi i mocniejszymi. Ale to nie wszystko: dzięki nowej warstwie zewnętrznej staną się one przyjemniejsze w dotyku, a ich kolory bardziej autentyczne. Nasze produkty będą dzięki temu bardziej odporne na zadrapania, nie będą przyciągały kurzu, tak że wielokrotne układanie i zabawa nimi nie będą w stanie im zaszkodzić.