Metryka firmy

puzzleYOU.pl jest znakiem towarowym firmy:

puzzle & play GmbH
Auf der Haide 2
92665 Altenstadt a.d. Waldnaab
Niemcy 

Kontakt:
Tel.: 22 873 82 71
Nasi pracownicy mówią w języku polskim 
Fax: +49 9602 / 94419-10
E-Mail: service@puzzleyou.pl

VAT-UE-Nr. PL5263204211
Rejestr handlowy Weiden, Niemcy: HRB 3449

Dyrektor: Franz Trescher

Pisz bez obaw:
service@puzzleyou.pl
Cieszymy się na Twoją wiadomość!


Informacje dotyczące internetowego rozstrzygania sporów:Zgodnie z rozporządzeniem UE w sprawie internetowego systemu rozstrzygania sporów konsumenckich należy zapoznać się z informacjami pod linkiem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Nasza firma obecnie nie bierze udział w oferowanych procedur alternatywnych rozwiązywania sporów. Z tego powodu platforma online dla rozwiązywania sporów nie nadaje się do użytku dla naszych klientów.

Wykluczenie odpowiedzialności cywilnej:
Wszystkie na naszej stronie internetowej opublikowane wkłady i ilustracje podlegają całkowicie postanowieniom obowiązującego prawa oraz objęte są prawem własności zarejestrowanych właścicieli. Każda objęta ustawą ochrony praw autorskich nie zezwolona utylizacja wymaga naszego pisemnego zezwolenia. Dotyczy ona: powielania, obróbki, tłumaczenia, wczytywania danych do pamięci; przerabiania albo odtwarzania zawartości w bazie danych albo w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych. Kopiowanie oraz ładowanie stron internetowych może być wykorzystane tylko do osobistego i prywatnego użytku.

U nas obowiązujące ustalenia dotyczące ochrony danych. Znajdziesz je tutaj...