Fotopuzzle i gry – Dziś zamówienie, jutro wysyłka! Truck

Metryka firmy

puzzleYOU.pl jest znakiem towarowym firmy:

puzzle & play GmbH
Auf der Haide 2
92665 Altenstadt a.d. Waldnaab
Niemcy

Kontakt:
Tel. w Polsce: 22 873 82 71
Nasi pracownicy mówią w języku polskim
Fax: 0049 9602 94419-10
Email: service@puzzleyou.pl

NIP: DE263752166
Rejestr handlowy Weiden: HRB 3449

Dyrektor: Franz Trescher

Pisz bez obaw:
service@puzzleyou.pl
Cieszymy się na Twoją wiadomość!


Informacje dotyczące internetowego rozstrzygania sporów:
Zgodnie z rozporządzeniem UE w sprawie internetowego systemu rozstrzygania sporów konsumenckich należy zapoznać się z informacjami pod linkiem:https://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Nasza firma obecnie nie bierze udział w oferowanych procedur alternatywnych rozwiązywania sporów. Z tego powodu platforma online dla rozwiązywania sporów nie nadaje się do użytku dla naszych klientów.

Wykluczenie odpowiedzialności cywilnej:
Wszystkie na naszej stronie internetowej opublikowane wkłady i ilustracje podlegają całkowicie postanowieniom obowiązującego prawa oraz objęte są prawem własności zarejestrowanych właścicieli. Każda objęta ustawą ochrony praw autorskich nie zezwolona utylizacja wymaga naszego pisemnego zezwolenia. Dotyczy ona: powielania, obróbki, tłumaczenia, wczytywania danych do pamięci; przerabiania albo odtwarzania zawartości w bazie danych albo w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych. Kopiowanie oraz ładowanie stron internetowych może być wykorzystane tylko do osobistego i prywatnego użytku.

Linki:
Przez podanie linku opuszczasz naszą stronę internetową, nie bierzemy odpowiedzialności cywilnej za obce zawartości. .

Zawartość oferty online
Treści zawarte na naszych stronach są opracowane z możliwie największą dokładnością, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za prawidłowość, kompletność i aktualność opracowanych informacji.

U nas obowiązujące ustalenia dotyczące ochrony danych. Znajdziesz je tutaj...

Skuteczność prawna niniejszego wyłączenia odpowiedzialności cywilnej:
Niniejsze wyłączenie odpowiedzialności cywilnej należy traktować jako część oferty online, z której użytkownik został przekierowany na niniejszą stronę. Jeśli fragmenty lub poszczególne sformułowania niniejszego tekstu są lub stały się sprzeczne z obowiązującymi przepisami lub nie odpowiadają im w sposób pełny, pozostałe fragmenty dokumentu pozostają nienaruszone w swojej treści i mocy prawnej.

Prawo do wizerunku:
źródła obrazków
Wszystkie ceny zawierają VAT, nie zawierają kosztów przesyłki